Hakkımızda

2016 yılından bu yana son sistem hava çekim sistemleri kullanarak ve bu sistemleri geliştirerek HAVA ÇEKİMİ sektöründe öncü hizmetler sunmaktayız. Mega inşaat projeleri,sinema ,reklam, dizi film, canlı yayın organizasyoları gibi çeşitli alanlarda hava çekimi hizmeti vermektedir. Kamu Kurum ve Kuruluşları, özel ve devlet televizyon kanalları, özel sektör kuruluşlarının ihtiyacı olan hava çekimi hizmetini sunmaktadır.

-4K Havadan Video Çekimi

-Full HD Havadan Canlı Yayın Aktarımı

-Havadan Panoramik Fotoğraf Çekimi

-Hava Video ve Fotoğraf Çekimi ;

Gibi hizmetleri geniş makine parkı ve modern sistemler kullanarak yapılmaktadır. Havadan çekim çalışmalarımızı yürüten, sorumluluk sahibi, dinamik bir ekibiz. Drone Çekimlerimizin Tamamını Uzman Sivil Havacılık Tarafından Eğitim Alınmış Sertifikalı Pilotlarımız İle Gerçekleştirmekteyiz.

-Havadan Düğün Çekimi, Konser, Açılış, Havadan Fabrika Çekimi Gibi Alanlarda Kullanmaktayız.

Sinematik video ve yüksek çözünürlük de Havadan fotoğraf çekimleri ve Havadan Video Çekimleri yapabilen kameraları Kullanarak Cihazlarımız Havada İken Yer istasyonu sistemlerimiz sayesinde görüntüleri canlı olarak Müşterilerimize sunuyor ve hayallerindeki perspektifi yakalamak için gerçek zamanlı anında müdahale edebiliyoruz.

-Havadan çekimlerde, kompakt ve ekonomik sistemler oldukça popülerdir.

-Konser, festival, düğün, miting, etkinlik ve spor aktiviteleri gibi tüm açık hava organizasyonlarında 4 pervaneli modeller sıklıkla tercih edilmektedir.

-GoPro Hero 4 kamera ve stabilizasyon sistemi sayesinde, tamamen sarsıntısız, yüksek çözünürlüklü video çekimleri yapabilmekte ve her türlü koşulda mükemmele yakın sonuçlar elde edilebilmektedir.

Birçok Çalışmayı Başarı İle Sonuçlandırıp Müşterilerimizin Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyoruz..